Loading...

Preventívne opatrenia: COVID-19

Home / AKTUALITY / Preventívne opatrenia: COVID-19

Vážení priaznivci Vysielača,

ocitli sme sa v situácii, ktorá je pre nás všetkých nová a aj my sa musíme prispôsobovať meniacim sa podmienkam. V súvislosti so šírením vírusu COVID-19 naša firma zaviedla  preventívne opatrenia pre minimalizovanie šírenia nákazy a ochranu vášho zdravia, aj zdravia našich kolegov a ich blízkych.

Platia u nás sprísnené hygienické pravidlá, vrátane vstupu do budovy, ktorý je momentálne pre širokú verejnosť zatvorený. Vaše požiadavky a iné dopyty spracúvame e-mailom alebo telefonicky v bežnej pracovnej dobe. Nevyhnutné osobné stretnutie je potrebné dohodnúť vopred telefonicky s požadovanou osobou. Vstup je možný len s ochranným rúškom a následnou dezinfekciou rúk.

Prosíme vás tiež o trpezlivosť, pretože naša činnosť je previazaná s činnosťou našich partnerov, úradov a inštitúcií, ktoré tiež pracujú v obmedzenom režime.

Zároveň týmto ďakujeme všetkým v prvej línii starajúcim sa o naše zdravie a prežívanie, tiež tým, ktorí sa snažia aj teraz udržať spoločnosť fungujúcou a vytvárajúcou hodnoty. Tiež ďakujeme všetkým pracovníkom našej firmy za ich zodpovedný prístup.

Aj napriek týmto zložitým časom sme tu stále pre vás. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle +421 33 55 83 566 alebo emailom info@alacres.sk

Ďakujeme za porozumenie a za prípadné zdržania a nepríjemnosti sa vopred ospravedlňujeme.

ALACRES s.r.o.

Comments(74)